logo

ВИРОБНИК
ЗЕРНООЧИСНОГО
ОБЛАДНАННЯ

Відгуки

Залишити відгук

  Залишити відгук:


  Прикріпити фото (до 5 шт.)
  Максим Миколайович Дяченко
  Гребінківський район, село Кулаженці
  Для підготовки посівного матеріалу я придбав у свій час сепаратор аеродинамічний (САД 5) Переконався, що це якісно. Але у нього була дуже мала продуктивність для мене. Тому прийняв рішення, купити більш продуктивний сепаратор. Була поставлена чітка умова – зберегти якість і збільшити продуктивність. Партнери заводу АЕРОМЕХ мені порекомендували САД -10. Ним дуже задоволений, і всім знайомим раджу.
   
  Артем
  Николаевская обл.
  Голова ФГ Фито, Николаевская обл. Приобрели сепаратор САД-10 в июле 2018 года. Благодарны за такую разработку, когда можно бережно очищать сою и все смена сельхоз культур. Не травмирует зерно и легко перенастроить на любую культуру. Оборудование просто необходимое для всех, кто готовит собственные посевной материал. Сепаратор САД также использую на первичной очистке пшеницы, подсолнечника, кукурузы и многих других.
   
  Володимир Іванович
  Дніпропетровська обл.
  Селищі Перещепине на Дніпропетровщині, фермерське господарство «Скіф». Десять років тому я купив два сепаратори аеродинамічні САД - 4 і САД – 50. Повинен сказати, що вони повністю себе виправдали та окупилися з лихвою. Цей зерноочисник працює в своєму класі, і аналогів їй я не знаю. За час експлуатації зерноочисна машина проявила себе відмінно. З її появою у мене урожайність підвищилася на 40 %. Можу сказати, що вона повністю себе виправдала.
   
  Максим Миколайович
  Гребінківський район, Полтавська область
  Я придбав у свій час сепаратор аеродинамічний САД 5, - розповідає Максим Миколайович. – Переконався, що це якісно. Але у нього була дуже мала продуктивність для мене. Тому прийняв рішення, купити більш продуктивний сепаратор. Була поставлена чітка умова – зберегти якість і збільшити продуктивність. Партнери мені порекомендували САД-10. Ним дуже задоволені, і всім знайомим раджу. Але коли я спочатку запланував купити сепаратор, то поцікавився у тих людей, які вже мали даний механізм. Виявилося, що в харківських сепараторів відсутній вібролоток. через це у них часто забивається прохід зерна, або насіння пересипається нерівномірно; а у САДа, саме за рахунок вібролотка, не забивається прохід зерна, і кожна насінинка розтрушується по всій ширині. Проходить якісніша продувка, і на гора видається кращий результат.
   
  Олександр Петрович
  Миргородський р-н на Полтавщині
  Я познайомився з представниками заводу «АЕРОМЕХ» на виставці в Києві. Мені зробили САД-15 з циклоном, із завантажувальним і вивантажувальним шнеками, а також поставили на колеса. Він самохідний. До того ж, в ньому є електромотор, який використовує до 15 кВт. енергії. Продукція завантажується відразу з поля. Зерновий сепаратор САД дуже зручний у використанні і мінімально затратний в плані робочої сили. Якщо зерно сухе, агрегат обслуговує одна людина. Коли соя волога, ставимо решето. Соя у нас завжди ідеальна. Сепаратор САД і чистить, і калібрує, а посівне зерно в ньому не травмується.
   
  Анатолій Олександрович Шевченко
  Семенівський район на Полтавщині
  Ми маємо вже три таких агрегати. Спочатку купили зерновий сепаратор, розрахований на десять тонн зерна, пізніше, через певний проміжок часу придбали два двадцятитонника. (сепаратори САД-20). Зазначу, що вони у нас постійно в роботі. Ми їх дещо вдосконалили, поставили на дерев’яні полоски, і тепер переміщуємо туди, де потрібно. Створили навіть цілу лінію з них, на якій виконуємо сушку і первинне очищення насіння. САД добре як для первинного обробітку, так і для відбору елітного насіння. Зазначу, що ми дуже задоволені сепараторами. Сепаратор САД дуже простий і зрозумілий аграріям, а тому легкий у використанні і ефективно працює.
   
  Домарев Олександр
  Старобільській р-н.Луганськой обл.
  Ф.Г. "Ніва".Фермер Олександр,використовую базову модель САД-4,з 2014року.Сепаратор незамінний помічник в підготовці посівного матеріалу.Окупився в моєму господарстві за один рік.Дуже легкий в вікористанні і налаштуванні.Зробив замовлення на більш потужний САД-20.Отримав вчасно,Займаюсь встановленням,пізніше напишу відгук.
   
  Ольга
  Одеська обл.
  Зерноочисний сепаратор САД - чудовий і дуже якісний наш помічник вже не перший рік! Дякуємо!
   
  Валентина Григорьевна – главный селекционер ЗАТ «Висла»
  Николаевская обл.
  «Благодаря сепаратору САД мы достигли качественного исходного материала при выведении сортов сои. Зерновой сепаратор САД мы начали использовать с 2006 года. Используем аэродинамический сепаратор САД на каждом этапе селекции и семеноводства для закрепления признаков. Семена сои со второй и третьей фракций выскакивают как жемчужины»,- говорит Охватченко В.Г.
   
  Максим Петрович – директор ЧП "Дяченко"
  Полтавская обл., Гребенковский р-н.
  Зерноочистительный сепаратор САД работает просто замечательно. Я купил его относительно недавно, в 2015 году, но уже в 2016 году взял второй сепаратор САД для зерна большей производительности на 10 т/час. Пшеница на посев, ячмень, просо, эспарцет, кукуруза, соя, ну, вообщем, все семена я теперь готовлю сам», - рассказывает Дяченко М.П.
   
  Анатолій Іванович Сахненко
  Дніпропетровська обл.
  Купив САД - 20 в грудні 2017 року. Я привіз сепаратор вже з міста Кремінна Луганської області, Зрозуміло, що ще не було нового урожаю, і запустити його на повну потужність не мав можливості. Та все одно дуже хотілося спробувати агрегат, тому я вирішив очистити гречку. Результат відмінний. Ще очищали і просо. Результат нас задовольнив. Хоча я дещо дообладную цю зерноочисну машину. Вже купив два транспортери: один завантажувальний, а другий для вивантаження, додав бункер, аби збільшити місткість, а також роблю ємність на сім – вісім кубів, щоб засипати туди неочищене зерно. Транспортером будемо подавати зерно в бункер для очистки.
   
  Игорь
  Полтава
  Хочу сказать огромное СпасиБо!!! службе технической поддержки завода: у нас вандалы разломали панель управления, нарушив всю коммутацию блока контакторов. Нашему САДу-10 13 лет, естественно схемы нет, новые уже немного не соответствуют, инженера завода "провисели" с нами на телефоне два дня-сразу прислали принципиальную схему, потом быстренько нарисовали монтажную схему...Все работает. Спасибо, ребята, приятно работать!!!!
   
  Віктор Володимирович Андрієвич
  Синельніковський район, Дніпропетровська обл.
  САД купив дуже давно, десять років тому, як завод по їх виробництву перебував ще в Луганську. За час експлуатації зерноочисна машина проявила себе відмінно. З її появою у мене урожайність підвищилася на 40 %. Можу сказати, що вона повністю себе виправдала. На моє зерно її вистачає. Вже можу її пересувати, підняв одну сторону, і вона стала мобільною.
   
  Анатолій Олександрович Шевченко
  Семенівський район на Полтавщині
  Ми маємо вже три сепаратори САД. Спочатку купили сепаратор, розрахований на десять тонн зерна, пізніше, через певний проміжок часу придбали два двадцятитонника. Зазначу, що вони у нас постійно в роботі. Ми їх дещо вдосконалили, поставили на дерев’яні полоски, і тепер переміщуємо туди, де потрібно. Створили навіть цілу лінію з них, на якій виконуємо сушку і первинне очищення насіння. САД добре як для первинного обробітку, так і для відбору елітного насіння. Зазначу, що ми дуже задоволені сепараторами. Сепаратор САД дуже простий і зрозумілий аграріям, а тому легкий у використанні і ефективно працює.
   
   
   

   Мені потрібна консультація:

    Написати повідомлення: