logo

ВИРОБНИК
ЗЕРНООЧИСНОГО
ОБЛАДНАННЯ

СЕПАРАТОРИ САД НА ВЫСТАВЦІ SIMA В ПАРИЖЕ

Виставка SIMA (Salon International de la Machine Agricole) – найбільша міжнародна професійна виставка машинобудування для сільського господарства і тваринництва.

SIMA-SIMAGENA в даний час є єдиною в світі виставкою для демонстрації великої сільськогосподарської техніки і тваринництва, поряд з експозицією понад 400 голів ВРХ, не кажучи вже про таких секторах, як розвиток села, стійка енергетика і іригація, останній з яких зростає особливо сильно. Виставка стає все більш міжнароднною, кількість зарубіжних експонентів росте. Представлено понад 41 країни.

Демонстрація сепараторів САД на виставці SIMA викликала величезний інтерес фермерів. Сортування насіння за питомою вагою дуже необхідна умова для отримання біологічно цінного посівного матеріалу. В Європі дуже поширене органічне землеробство. І сепаратори САД є необхідною ланкою на шляху отримання органічної продукції. Ряд фермерів вже використовують наше обладнання в ланцюжку по виробництву чистого і здорового насіння. Сепаратор САД приваблював своєю унікальністю і простотою в роботі.

Завод АЕРОМЕХ постійно розширює географію продажів. І сьогодні Виставка SIMA в Парижі показала велику потребу в Європі нашої ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ високоврожайних НАСІННЯ за допомогою сепараторів САД.

    Мені потрібна консультація:

      Написати повідомлення: