+38(050) 614-52-57
+38(097) 727-23-82
Замовити дзвінок
Хочете, ми передзвонимо?
Замовити дзвінок
Україна, м. Кремінна, вул. Харківська, 37
Карта проїзду

Відгук Клієнта про зерноочисному комплексі з сепаратором САД-30. Інтерв'ю з головним агрономом господарства

"Я просто щасливий, ???? що знайшов вашу технологію!" це слова агронома, співзасновника ТОВ «Колос Шипуватого», яке розташоване в Харківській області.
У липні 2018 року завод АЕРОМЕХ відвантажив самохідний зерноочисних комплекс СЗК-САД-30 на це підприємство. Сьогодні ми відвідали це господарство і взяли інтерв'ю.
???????? "Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур. Посівні площі становлять 1100 га", - розповідає нам Сергій. У сівозміні використовуються такі культури як пшениця, кукурудза, соняшник і багато інших. Зерно цих культур треба переробляти і готувати посівний матеріал. У 2018 році став питання про вибір зерноочисного агрегату для ефективного очищення зерна і підготовки насіння.
 
Ми довго вибирали обладнання і наш вибір зупинився на сепараторі СЗК-САД-30. У цієї машини виявилася оптимальна ціна. І якість виготовлення відмінне. Також в комплексі використовується не тільки сепаратор САД-30, а й нория для відводу посівного матеріалу, а це не травмує зерно. Мені дуже сподобався зручний пульт управління.
????Взагалі, я дуже задоволений. Вже встиг оцінити і врожайність посівів.
✅В середньому після використання сепаратора САД я отримав надбавку врожаю пшениці приблизно 25%. Навіть візуально було видно більш потужні і дружні сходи. Машина окупилася за 1 сезон.
Хлопці з АЕРОМЕХ спрацювали професійно і в терміни налаштували мені агрегат. Рекомендую!
 
 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Запрошуємо на виставку "Зернові технології 2021" АгроВесна.
Новость
Новини1