logo

Виробник

зерноочисного

обладнання

Виробник зерноочисного обладнання
Зателефонуйте зараз:
+38 050 444 77 31 +38 097 727 23 82 aeromehua@gmail.com

Варіанти експлуатації сепараторів САД

Очищення зерна є важливим етапом отримання посівного або товарного зерна високої якості. Сучасне Зерноочисне обладнання дозволяє зробити технологічний процес очищення зерна більш ефективним. Завданням очищення вороху є виділення з нього всіх домішок, а також виділення щуплого, битого і пошкодженого зерна основної культури. Це необхідно для підвищення чистоти зернової сировини і поліпшення його якості.
ТЕХНОЛОГІЯ ОЧИЩЕННЯ ЗЕРНА: ЕТАПИ І ОБЛАДНАННЯ
Технологія очищення зерна від домішок (органічних, металомагнітних, мінеральних і т.д.) складається з послідовних трьох етапів. На кожному з них використовується відповідне обладнання для очищення зерна від домішок. Операції з очищення, сортуванню і калібруванню проводять в сепаруючих машинах, забезпечених різними сепарується робочими органами. Варіанти очищення насіння можуть бути різними. Класична схема очищення зерна включає в себе 3 етапи:

1. Підготовчий етап очищення зерна. Зерновий матеріал обробляють не пізніше ніж через добу після збору, щоб уникнути проростання, самозігрівання і підвищення вологості врожаю. На підготовчому етапі грубими решетами, скальператори і потоком повітря видаляють з вороху найбільші домішки.
2. Первинний (основний) етап очищення зерна. Первинне очищення зерна проводиться після попереднього очищення і сушіння. Вологість маси не повинна перевищувати 18%, а вміст засмічених домішок - 8%. Для обробки матеріалу потрібні решітні машини, аеродинамічні або трієри (машини для очищення зерна, які відокремлюють домішки Вівсюг і лялькаря, відсівають зерна по довжині), каміннєвідбірники. Тут важливо відсіяти максимум механічного сміття при мінімальній втраті матеріалу (ефективність відділення домішок дрібної і крупної фракції - 60% і вище).
3. Вторинний (остаточний) етап очищення зерна. Остаточне очищення зерна ще називають фінішна доробка зерна. Для обробки використовується складне устаткування для очищення зерна від домішок: сепаратори, вібропневмостоли, Фотосепаратори. Вони остаточно відокремлюють домішки і розділяють зерно на фураж і насіннєве. Останнє, в свою чергу, сепарують на посівний і продовольчий матеріал.
Поділ маси зерна і його одночасне очищення від домішок називається сепаруванням. Воно виконується на сепараторах, які бувають різних видів, габаритів, різної продуктивності. Ще одна корисна машина для очищення зерна - сепаратор САД. Відбір кращого насіння проводиться на сепараторах САД часом замінюючи класичну схему очищення зерна. Сепаратор аеродинамічний призначений для усунення будь-яких домішок в зерні на шляху підвищення врожайності насіння.
Універсальність і ефективність сепараторів САД дозволяє вирішувати 95% в області зерноочистки. На кожному етапі підготовки насіння сепаратор САД може виконувати певне завдання. У зв'язку з цим діапазон застосування цієї машини значно ширше будь-яких інших машин з очищення зерна. Це дозволяє використовувати можливості сепараторів САД в різних умовах і варіантах експлуатації.


Ось основні варіанти експлуатації та застосування зерноочисного обладнання сепараторів САД:

1.На елеваторах сепаратори САД набули широкого застосування.
Грубе попереднє очищення зерна або первинна очистка, підвищення класності товарного зерна - ось основні напрямки, в яких найчастіше застосовують сепаратори САД.

2. На зерноочисних агрегатах ЗАВ.
ЗАВ-20 або ЗАВ-40 призначений для механізованого очищення зернових культур з комплексною механізацією вантажно-розвантажувальних робіт. В результаті обробки за одноразовий пропуск через зерноочисні машини на ЗАВі, зерно доводиться до базисних кондицій. Сепаратори САД встановлюють на ЗАВ на фінішне доопрацювання зерна для отримання посівного матеріалу.

3. Самохідний зерноочисний комплекс САД та сепаратори САД на колесах призначені для роботи на току або в ангарах під навісом.

4. У будь-якої лінії по переробці зерна або круп сепаратор САД легко вбудовується. На всіх етапах переробки зерна можна отримати користь і використовувати можливості сепараторів САД.

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
 
 
 
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію