logo

Виробник

зерноочисного

обладнання

Виробник зерноочисного обладнання
Зателефонуйте зараз:
+38 050 444 77 31 +38 097 727 23 82 aeromehua@gmail.com

Сила та енергія в кожному зерні

В каждом зерне сила и энергия, которую вы получаете от технологии АЭРОМЕХ.

У кожному зерні сила і енергія, яку ви отримуєте від технології АЕРОМЕХ.

В період збору врожаю і підготовки зернових культур до зберігання дуже важливо точно виконати всі етапи післязбирального процесу. Одним з найбільш значущих кроків є очищення зерна. Вона дозволяє позбавити урожай від пилу і домішок, бур'янів, шкідників, сухий маси, відокремити насіння, а також якісно підготувати зерно до подальшого зберігання та переробки.

Універсальне зерноочисне обладнання сепаратори САД має високу потужність, переробляючи практично всі типи і сорти зернових культур, бобових, олійних, технічних, дрібносем'яних трав і овочів. Сепаратор зерна може застосовуватися самостійно або в комплексі з іншими агрегатами, виконуючи повний процес переробки культур.

Компанія АЕРОМЕХ пропонує зерноочисні машини для різних цілей. У нас можна купити невеликі сепаратори САД-4 і САД-5 для невеликих господарств, а також зернові сепаратори САД-100 і САД-150 - більш продуктивні і незмінно ефективні.

Устаткування для очищення зерна заводу АЕРОМЕХ складається з декількох складових. Зерно надходять в бункер-живильник сепаратора САД. Завдяки вібролотку зерно рівномірно розподіляється в камері сепарації і по всій її ширині. Струменевий генератор зернового сепаратора САД потужними сформованими потоками обробляє кожен елемент сепарованого потоку. При цьому відбувається очищення купи від пилу, легких домішок, дробленого зерна, насіння бур'янів та інших мінеральних і рослинних домішок. Поділ або сортування зерна на сепараторі САД відбувається на 5 фракцій. Найкраще і чисте зерно після очищення на сепараторі САД потрапляє в 2-гу і 3-ю фракції. У 4-ту та 5-ту фракції надходять дрібні домішки, подрібнені насіння і відходи різного походження. В режимі калібрування 2-го та 3-я фракції сепараторів САД - це повноцінний посівний матеріал, який отримано шляхом відбору зерна за питомою вагою.

Устаткування має надійний корпус, не має змінних елементів і точок змащення, тому здатне прослужити довгі роки без збоїв в роботі. У пік сезону, коли очищення зерна ведеться багато годин поспіль, дуже важливо, щоб машини працювали чітко і злагоджено, адже кожен день простою може принести збитки для аграрного господарства. Ми пропонуємо надійну техніку, яка не вимагає дорогих витратних матеріалів або особливого догляду, вона дає максимальну ефективність, що не забираючи значних вкладень.

Завод АЕРОМЕХ випускає також зерноочисні комплекси на основі сепараторів САД. Ви можете поставити будь-яке завдання, а ми її будемо вирішувати. Самохідні зерноочисні комплекси, норії, шнеки, решітні і пруткові скальператори для грубої очистки зерна - ось не повний перелік продукції заводу АЕРОМЕХ.

Сепаратор аеродинамічний САД - це сучасне і надійне зерноочисне обладнання. Інноваційні рішення, закладені в сепараторі САД, дозволяють вирішити масу проблем в сфері зерноочистки. Крім того, САД - це технологія отримання високоврожайних насіння. Перевірено часом.

 

 

 

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію