logo

Виробник

зерноочисного

обладнання

Виробник зерноочисного обладнання
Зателефонуйте зараз:
+38 050 444 77 31 +38 097 727 23 82 aeromehua@gmail.com

Принцип роботи сепаратора САД (калібрування зерна)

На малюнку представлена схема з описом принципу роботи - зерноочисний сепаратор САД. Натисніть на малюнок для його збільшення і детального ознайомлення з принципом роботи сепараторів САД.

 

Головний помічник у полі - сепаратор САД!

Зерноочисні машини в сільськогосподарському виробництві несуть колосальну користь. Такі агрегати як сепаратори САД допомагають в короткий термін опрацювати і розділити по фракціям значний обсяг врожаю. Використовуючи обладнання для калібрування насіння (зерна) можна заощадити не тільки час на обробку, поділ та переміщення зерна, а й грошові кошти та таку дорогу зараз електроенергію.

Різновиди сепараторів

Виробник зерноочисних машин САД випускає два види агрегатів: з циклонами і без. Існують так само машини стаціонарні та пересувні. Калібрування зерна в кожній з наявних моделей проводиться зі своєю швидкістю. Тому при виборі та купівлі агрегату треба розуміти, який обсяг необхідно обробляти. Вартість на машину варіюється в залежності від габаритів, продуктивності і наявності циклону.

Як відбувається калібрування зерна ?

Для якісної обробки врожаю в агрегатах закладена ціла система.

Перш за все урожай поміщається в спеціальний бункер-прийому, далі регулятор подачі переміщає урожай в наступну секцію - вібролоток, саме там насіння поділяються за габаритами і переходять в наступний рівень - камеру сепарації.

Україна , через великий попит агрегатів, стала самостійно випускати продукцію, щоб сільськогосподарські спільноти мали можливість купити інноваційну техніку. Після камери сепарації урожай надходить у фракції, а далі переходить в приймальний бункер.

Циклон в свою чергу відловлює все сміття і не потрібні дрібні частинки. Через налагоджений процес виходить дуже швидке і постійне калібрування насіння. Обладнання не потребує будь-яких втручань або ремонтних робіт. А ціна сепаратор цілком доступна для фермерів середньої ланки.

Де найкраще купити обладнання для калібрування насіння (зерна)?

Якщо ви вирішили купити агрегат, функцією якого є калібрування зерна, знайте, що краще сепараторів САД поки нічого не придумали.

Бережіться підробок і недобросовісних продавців. Найкраще придбати агрегат у нашій компанії "Аеромех", адже саме ми є розробником і виробником сепараторів САД. Наша ціна - це поєднання якості, вигоди і впевненості!

Вже сотні великих і дрібних підприємств України і зарубіжжя є нашими клієнтами. Нас рекомендують і нагороджують позитивними відгуками, кожен з яких для нас — велика перемога!

Клієнти, крім вигідних умов (ціна), можуть ознайомиться з усіма необхідними документами сертифікатами, а так само обов'язково отримають тривалу гарантію на всю продукцію.

Хороший урожай вимагає дбайливого догляду і переробки!

 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію