+38(050) 614-52-57
+38(097) 727-23-82
Замовити дзвінок
Хочете, ми передзвонимо?
Замовити дзвінок
Україна, м. Кремінна, вул. Харківська, 37
Карта проїзду

На виставці EIMA 2018 в Італії завод АЕРОМЕХ влаштував демонстрацію роботи сепаратора САД

В Італії в місті Болонья пройшла виставка EIMA International (Міжнародна виставка техніки для сільського господарства і садівництва). Виставка-ярмарок проходить кожні два роки, починаючи з 1969 р

Раціональний товарознавчий підхід до організації виставки дозволяє залучити безліч професіоналів, для яких за традицією відведені перші два дні виставки. У виставці-ярмарку EIMA беруть участь підприємці з 60 країн.

EIMA проходить у виставковому кварталі Болоньї і займає загальну площу в 375 тис. Кв. м (140 тис. кв. м чистих виставкових площ). Завод АЕРОМЕХ вже не перший рік є безпосереднім учасником виставки в Болоньї. Цього року спільно з нашими румунськими дилерами ІУРІАГХІ на нашому стенді було представлено дві робочі моделі сепараторів САД на 4 і на 10 тонн на годину. Наш стенд відвідували предствители не тільки зі країн Європи, а й Індії, Африки, Єгипту та інших країн світу.

Аеродинамічний сепаратор САД був постійно в роботі на нашому стенді і результат його роботи залучав безліч професіоналів в сфері переробки зерна. Питання переробки, очищення та калібрування зерна в Італії, а також інших країнах коштує на першому місці. Тому унікальність і простота, дбайлива калібрування зерна на сепараторі САД викликала у переробників захоплення і бажання попрацювати з обладнанням виробництва АЕРОМЕХ.

     

     

 
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Запрошення на виставку АГРО-2020
Новость
Новини1